iAcademy webinar iReisdocumenten: Bewerken ReIs

Tijdens dit webinar hebben we het over VRS en de laatste ontwikkelingen hierin.

Over iOnderzoek 

Met het programma Verbeteren Reisdocumentenstelsel (VRS) wordt de kwaliteit, fraudebestendigheid en betrouwbaarheid van het reisdocumentenstelsel verbeterd.

Tijdens het webinar komt aan bod 

Koen Bogaerts, consultant bij PinkRoccade Publiekszaken is jouw host tijdens dit webinar. Hij deelt de nieuwste informatie over het verbeteren van het reisdocumentenstelsel en hoe iBurgerzaken hiermee omgaat. De onderwerpen die aan bod komen: 

  • Wat VRS inhoudt
  • Het gebruik van VRS
  • Welke functionaliteiten er zijn
  • De processen waarin het wordt gebruikt

Houd jij je veel bezig met (het aanvragen van) reisdocumenten in iBurgerzaken? En wil je meer weten over dit onderwerp en het gebruik ervan? Schrijf je dan snel in.

Voorwaarden & belangrijke informatie

  • Datum: donderdag 26 februari
  • Tijd: 14.00 tot 15.00 uur
  • Platform: Microsoft Teams
  • Host: Koen Bogaerts
  • Kosten: € 250 per gemeente (max. 2 deelnemers per gemeente). Heb je een Samen Verder dienstverleningspakket (pakket 2) afgenomen? Dan is deelname aan het webinar gratis!
  • Je ontvangt van ons na het invullen van het formulier een bevestiging per mail. Later volgen ook nog meer details.

Neem gerust contact op

Heb je vragen over dit webinar? Stuur dan een e-mail naar: info.prlg@pinkroccade.nl

Tot dan! 

- Koen Bogaerts, Consultant 

Ik meld me aan voor de iAcademy webinar over iReisdocumenten en Bewerken Reis op 26 februari van 14:00 tot 15:00 uur